Weterynarz Namysłów

previous arrow
next arrow
Slider

 


 konkurs

 

Regulamin Konkursu Plastycznego ‘Kochane zwierzaki’

 1. Organizatorem konkursu jest Centrum Helen Doron w Namysłowie oraz Gabinet Weterynaryjny ‘Kochane zwierzaki’.

 2. Data rozpoczęcia konkursu: 01. 09. 2013.

 3. Data zakończenia konkursu: 11.10.2013.

 4. Uczestnikiem konkursu może być każde dziecko w wieku do lat 13, które jest właścicielem lub opiekunem zwierzaka domowego.

 5. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pracy plastycznej przedstawiającej ukochanego zwierzaka wraz z krótkim opisem (max 10-15 zdań). Praca może mieć dowolny format i może zostać wykonana dowolną techniką (może zawierać zdjęcie ulubieńca).

 6. Prace (wraz z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz danymi teleadresowymi) należy przynieść do Centrum Helen Doron lub Gabinetu Weterynaryjnego ‘Kochane zwierzaki’ do dnia 11. 10. 2013r.

 7. Zwycięzca otrzyma darmową roczną opiekę nad swoim zwierzęciem w Gabinecie Weterynaryjnym ‘Kochane zwierzaki’ (opieka dotyczy usług z wyłączeniem kosztów leków). Dodatkowo – jeśli praca będzie zawierała krótki opis w języku angielskim (min 3 zdania) zwycięzca oraz pozostali laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez Centrum Helen Doron.

 8. Fundatorem nagród w konkursie jest Centrum Helen Doron.

 9. Przystąpienie przez kursanta do konkursu oznacza zaakceptowanie niniejszego regulaminu oraz wyrażenie zgody na publikację danych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r.

 10. Lista zdobywców nagrody głównej oraz pozostałych nagród zostanie ogłoszona na stronach internetowych organizatorów najpóźniej do dnia 16.10.2013r..

 11. Uczestnik konkursu poprzez udział w nim wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 833) w celach prowadzenia, wyłaniania zwycięzców i przyznawania nagród oraz na ich wprowadzenie do bazy danych, której administratorem jest Organizator konkursu. Uczestnik ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

 12. Uczestnicy zgadzają się ,w przypadku wygrania nagrody, na opublikowanie imienia, nazwiska i miejscowości zamieszkania na stronach internetowych oraz materiałach reklamowych organizatorów konkursu.

 13. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady konkursu. Zgłoszenie się do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

 14. Organizatorowi przysługuje wyłączne prawo do:

 1. ustalenia czynności konkursowych

 2. wyłonienie zdobywców nagród w oparciu o zasady określone w niniejszym Regulaminie.

 1. Wszelkie spory wynikające z związku z konkursem rozpatrywane będą przez Sąd Rejonowy w Opolu.

Godziny otwarcia gabinetu
godziny1

Wizyty po wcześniejszym, telefonicznym uzgodnieniu terminu.

Proszę dzwonić w godzinach pracy gabinetu.

Nagłe przypadki będą przyjmowane w trybie pilnym.

Facebook
Opinie

Krzysiek Wilczyński
To że sympatycznie to wszyscy miłośnicy zwierząt wiedzą, ale ważniejsze że profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Przerabiałam kilka gabinetów ale w. końcu trafiłem na właściwy. Zuza aż piszczy gdy zobaczy CIOCIĘ MADZIĘ. POLECAM


Paulina Wiktoria Grabiec
Super opieka medyczna dla zwierzaków. Pani Magda ma niezwykłe podejście do psiaków. Swoją wolą walki o ich dobro potrafi działać cuda. Gorąco polecam wszystkim.


Ewa Łukasiewicz
Co tu dużo mówić, najlepszy wet u jakiego byłam ze zwierzakiem, złote serce, człowiek anioł, ma podejście do pacjenta, polecam i pozdrawiam


 Zobacz więcej opinii na FB >